ODUŠEVIO SVE

Samo 24 sata nakon utakmice: Prvak Španjolske zainteresovan za usluge Mislava Oršića?

Redakcija DMF

Hrvatska reprezentacija sinoć je poražena u produžetcima rezultatom 5:3 od Španjolske. Izabranici Zlatka Dalića gubili su rezultatom 3:1, ali do isteka regularnog vremena uspjeli stići do 3:3. Najveće zasluge za to pripale su Mislavu Oršiću, igraču Dinama koji je sa golom i asistencijom za samo 25 minuta meča ponio epitet najboljeg igrača u Hrvatskoj reprezentaciji.

Samo 24 sata nakon utakmice mediji u Španjolskoj raspisali su se o zanimanju Aletico Madrida za usluge 28-godišnjeg krilnog nogometaša. Naime, dobre utakmice u dresu Dinama, nastupi u Europskoj ligi, ali i utakmica protiv Španjolske nije prošla ne zapaženo, i sigurno da klub koji sa klupe vodi Diego Simeone nije jedini koji želi u svojim redovima vidjet Mislava Oršića.

Oršić je u sezoni iza nas imao nekoliko bljeskova, a jedna od najvećih utakmica ovog nogometaša jest revanš na Maksimiru, protiv Tottenhama, kada je upisao hattrick i tako odveo Dinamo u četvrfinale Europske lige. Podsjećamo da ovaj 28-godišnji nogometaš nije nastupio niti minutu u prva tri meča Hrvatske reprezentacije, iako su mnogi navijači, ali i prijašnji selektori naglašavali kvalitet koji posjeduje, i koji je bio potreban reprezentaciji Hrvatske.

U sezoni 2020/21, Oršić je upisao 51 zvaničnu utakmicu za Dinamo, uz statistiku od 24 gola i 9 asistencija. Pored toga, ovaj nogometaš imao je veliki udio u osvajajnu duple krune zagrebačke momčadi.

Next Post

Dominirao u Ligi Nacija: Rijeka blizu konačnog dogovora oko dovođenja novog pojačanja?