Elvir Koljić junak Craiove sa dva gola, cijelu utakmicu odigrao i Graovac (VIDEO)

•
  •
  •

Autor teksta: Dean Marijanović

U 4. kolu play-offa rumunske Lige 1, Universitatea Craiova je pobijedila na svom terenu protiv Astre rezultatom 2:1.

Vodeći gol za domaćine postigao je bh. napadač Elvir Koljić koji je lijepi ispratio akciju, te iz blizine u 60. minuti zatresao mrežu Astre.

Ipak, gosti su uzvratili 11 minuta kasnije kada je Baicu izjednačio na 1:1. I kada se činilo da će tako ostati, naš napadač je u 91. minuti iz vrlo slične situacije kao kod prvog gola bio na pravom mjestu i sjajno reagovao za 2:1 i veliku pobjedu Craiove.

Koljić je odigrao cijeli meč za svoj tim, a u sastavu Astre nastupio je i bh. defanzivac Daniel Graovac, odigravši svih 90 minuta. Također, kod gostiju je cijelu utakmicu igrao i bivši veznjak Sarajeva Ljuban Crepulja.