NAKON ŠIROKOG BRIJEGA

Dudić: Izgleda mi trebamo primiti gol da bismo krenuli igrati, rezultat je na kraju realan

Dean Marijanović

Trener Veleža Feđa Dudić bio je pomiješanih emocija nakon večerašnjeg remija (1:1) u hercegovačkom derbiju protiv Širokog Brijega.

Strateg Mostaraca je istakao:

“Kad gubiš do pred kraj utakmice i onda izjednačiš, sigurno da moraš biti zadovoljan. Vidjeli ste da smo u sudijskoj nadoknadi htjeli da pobijedimo, prebacili smo i Zvonića u napad. Imali smo volju i želju, ali izgleda mi trebamo primiti gol da bismo krenuli igrati. Široki Brijeg je u prvom poluvremenu bio puno opasniji iz kontranapada, falio je samo završni pas da nas matiraju… Puno smo se uvlačili, stajali duboko i nismo koristili igrača više u veznoj liniji. Onda poklonimo gol, naravno, kao i cijele polusezone što poklanjamo, a protivnik to objeručke prihvati. Sve u svemu, mislim da je rezultat na kraju realan. Čestitam momcima na zadnjih 25-30 minuta, ovako treba igrati cijelu utakmicu, a ne čekati da primi gol”.